Paslaugos

Fotografo paslaugos laive

Jūsų šventę gali įamžinti profesionalus fotografas Jonas Pugevičius.
Tel: +37069935911 Plačiau http://www.jono.lt


Armoniką laivo denyje

Tradicinės armonikos virkdymas laive nustebins ne tik naujokus bet ir patyrusius muzikos žinovus, nes susilies su aidu, kuris suteiks nepakartojamo skambesio ir žavesio šiam instrumentui .

Kaina 1 val. 100 Lt

Plaukimas laivu į paslaugos kainą neįtrauktas.


Saksofono skambesys laive

Nepakartojamas saksofono skambesys, kuris nusilieja per krantus ir džiugina ne tik Jūsų šventę, bet ir sugrįžta aidu atgalios.Tai pradžiugins Jus ir suteiks nepakartojamo žavesio, iškirtinumo plaukiant laivui Nemunu. Laivo nuoma Kuršių mariose

Kaina 1 val. 200 Lt

Plaukimas laivu į paslaugos kainą neįtrauktas.


Akordeonas skambesys laive

Nepakartojamas akordeono skambesys, kuris nusilieja per krantus ir džiugina ne tik Jūsų šventę, bet ir sugrįžta aidu atgalios.Tai pradžiugins Jus ir suteiks nepakartojamo žavesio, iškirtinumo plaukiant laivui Nemunu.

Kaina 1 val 100 Lt

Plaukimas laivu į paslaugos kainą neįtrauktas.


Akordeonas skambesys pritariant tradicinei Lietuviškai birbynei laive

Nepakartojamas akordeono ir birbynės skambesys, kuris nusilieja per krantus ir džiugina ne tik Jūsų šventę, bet ir sugrįžta aidu atgalios.Tai pradžiugins Jus ir suteiks nepakartojamo žavesio, iškirtinumo plaukiant laivui Nemunu.

Kaina 1 val 150 Lt

Plaukimas laivu į paslaugos kainą neįtrauktas.


Maitinimas laive

galime pasiūlyti skanius egzotiškus indiškus vienuolių rankų darbo pyragėlius "Samosa". Su daržovių ar sojos įdaru. Su varškės ar obuolių įdaru – pusryčiams pietums ir vakarienei. Samosos – labai praktiškas patiekalas: patogus valgis kelionėse, puikūs pietūs ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Sveika ir skanu!
Užsakomos iš anksto nes "Samosos" kepamos tą pačią dieną. Užsakymas vykdomas kai užsakoma ne mažiau kaip 5 vnt. 

Kaina 1 vnt 8 Lt.

Žaliavalgių vakarėlis laive

Išskirtinis Žaliavalgių vakarėlis skirtas tiktai Jums. Pilni skonio vaisiniai kokteiliai . Žalumynuose yra daugybė nepakeičiamų bioaktyviųjų medžiagų, be kurių tiesiog neįmanoma sveikata ir mes privalome jų gauti kiekvieną dieną! Žaliavalgių pica sukurta tik iš gyvo žalio maisto, kurį pagaminta neviršijant 45 laipsniai šilumos.
Platesne informacija: http://www.sveikalinija.lt Jurgita Banienė tel:+37060355550

8 asmenims kaina 90 Lt

"Romantiška išvyka"laivu

Jūs ilsitės ir džiaugiatės įspūdžių gausa, o laivas Jus plukdo naujų horizontų link... Šampanas su šviežiais vaisiais Jūsų nepakartojamam vakarėliui dviese plaukiant ir grožintis Nemuno prieigomis, grožiu ir ramybe.

Kaina 50 Lt

Plaukimas laivu į paslaugos kainą neįtrauktas.


Sekmadienio popiete su piratu (vaikams)

Jūsų šventei ir vaikų gimtadieniui pasiūlysime pirato paslaugas laive .Plevėsuos Piratų vėliava, dar vadinama „Linksmuoju Rodžeriu“ ir tikras piratas Jūsų lauks laive.

Kaina 50 Lt

Plaukimas laivu į paslaugos kainą neįtrauktas.


Lobio ieškojimas

Pramoga vaikams "Surask lobį". Tai pramoga, kurios metu bus ieškomas paslėptas piratų lobis. Jūsų vaikų laukia daug nepakartojamų įspūdžių ir nuotykių plaukiant laivu ir pagal žemėlapį ieškant lobio.

Kaina 130 Lt

Plaukimas laivu į paslaugos kainą neįtrauktas.